Navigace

Dotazy Kampaně Civilizace Jednotky Ke stažení Tvorba map Cheaty Citáty Kniha návštev Ostatní

Odkazy

Aoe.cz Aoe2 by HHPZ AoK Heaven Aoe2 Facebook pocitadlo

Anketa

   

Kompaktibilní s : AOC
Typ souboru : cpx
Počet misí : 1
Typ hry : Chození a plnění úkolů
Autor : magor.willi@seznam.cz
Komentář : Verze "a" je s dabingem
 

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Stručný Příběh :

Putuješ se starým mnichem "Bratrem Tuckem", který má za úkol donést poselství o "Mírové schůzi" třem králům ze severní části země zvané Forgie.

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Zpracování :

Příběh staví na misi, která není až tak lehká jak na první pohled vypadá. Zatím se ovšem těžko dá hodnotit, vzhledem k absenci zbylých scénářů.

Vzhledově je třeba vyčíst trošku zbytečně velkou mapu, samotný děj se odehrává na její pouhé polovině a ta druhá je jen přítěží ve formě zdlouhavých cest od severu k fialovému hráči. Jinak je ovšem mapa pokryta objekty detajlně a promyšleně, nikde nenaleznete čistou louku a nelze chodit tam, kam se chodit nemá.

Kampaň obsahuje propracované spouště, které vás nejednou potrápí, při řešení zapeklitých úkolů a často překvapí svojí domyšleností (druhé zaplacení mítného atd).

Součástí je také dabing, ten sice není bůh ví na jaké úrovni, ale pobaví (Zapracování pro takovýto scénář nezbytného druhého človíčka, do podoby muže kandícího v lese je jednoznačne unikátní). A o přeci jde především.

Jedná se o velice kvalitní scénář, který má jako součást kampaně ještě velkou budoucnost.
 
Celkové hodnocení :
 

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Návod :


1. scénář :

Jdi s mnichem k převozníkovi. Poví ti kolik si žádá zlata za převoz na druhou stranu jezera. Tolik nemáš a proto povede tvá cesta směrem na jih. Král Argaon tě dovnitř nepustí, chce mítné. Nevadí, podél potoka vede cesta až k vesnici Burguínů (modří). Tam ti poradí, aby jsi zašel za opatem Tomem, který čeká u kostela kousek pod vesnicí. Za radu, kterou ti může poskytnou ovšem žádá, aby jsi oravil most. Kamení seženeš ve vesnici Burguínů u štědrého kameníka. Most je opraven a tobě se otevřela možnost pokračovat dál na jih. Tam tě zastavý žlutý hráč. Čeká na povoz se zbraněmi. Vrať se tedy k Burguínům a povoz najdi. Kovářka za něj bude chtít nalézt jiný svůj vůz, který se ještě nevrátil od krále Asheta (pravý roh mapy). Najdeš však jen koně, vůz je zničen. Nevadí, alespoň něco. Zpět tou samou cestou nemůžeš. Zastihlo by tě zemětřesení. Musíš nalézt skrytou cestu v lese u kraje mapy. Ta vede ke zrádným bažinám.
 


 
Zavedeš koně do ohrady ke kovářce a získáš povoz se zbraněmi. S jeho pomocí se dostaneš ke žlutému hráči (odevzdáš povoz v kasárnách). Za stržené zlato zaplatíš mítné na severu u Argaona. Když už budeš ve městě, tak tam v kostele přespíš. Ráno povedou tvé kroky na jih směrem k fialovému hráči. Získáš potřebné zlaté na přepravu a předáš zprávu o angličanech tamějšímu králi. Tou samou cestou se nevracej, kdyby jsi opět zaplatil mítné, tak jiné peníze neseženeš. Vydej se tedy pravou cestou. Tam je kaňon, který byl před tím zasypán kameny. Už ale není, nějaký dobrák to tam přes noc zprůchodnil. A tak se dostaneš bez obtíží zpět k přístavu převozníka...
 
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

< ^ >

Copyright © 2006 - Autoři