Navigace

Dotazy Kampaně Civilizace Jednotky Ke stažení Tvorba map Cheaty Citáty Kniha návštev Ostatní   - Autoři   - O webu   - Odkazy   - Mapa webu   - Ankety

Odkazy

Aoe.cz Aoe2 by HHPZ AoK Heaven Aoe2 Facebook pocitadlo

Anketa

   
 

Začátkem roku 2004 přišel Xkom na nápad založit si vlastní stránky o AOE2. Ať už to bylo na truc z nedostatku kvalitních webovek zabývajících se právě touto hrou, či z čisté nadšenosti pro věc, neváhal a podnikl všechny potřebné kroky, aby si sen splnil. Netrvalo tedy dlouho a svetlo světa spatřila doména www.aoe2.webz.cz.

Jak se postupně plnily sekce, přibývali návštěvníci a také zkušenosti, bylo nutné koncept stránek předělat. Dostaly tedy nový kabát, který si udržely velice dlouhou dobu (obrázek).

Zajímavostí z těchto dnů, která by neměla být opomenuta je, že stránky byly psány pouze malými písmeny a to na protest, který měl poukazovat na nejasná a přehnaně složitá pravidla českého pravopisu.

Čas kvapil a zároveň ubýval. Navíc nektěré dosud nedokončené sekce vyžadovali znalosti, do kterých se tvůrce pouštět nechtěl a tak nabízel jejich sepsáni svým návštěvníkům.

A skutečně, v srpnu roku 2006 se k psaní stránek připojili Maxtaron a Magor Willi. Díky tomu se podařilo dodělat sekci Jednotky a jako první (a zatím jediní) získat návody na tvoření AI scriptů.

V roce 2007 se webu, na příní návštěvníků, podařilo uspořádat "Vánoční" turnaj v aoe, který vyhrál BC_Kubík.

Zájem o aoe2 najednou opět vzrostl a zapříčinil vznik nových konkurenčních www stránek, které byli na trošku vyšší úrovni, co se zpracování týče, než ty naše. To znamenalo jediné, bylo zapotřebí znovu předělat vzhled a vylepšit jednotlivé sekce.

O vzhled pozadí, hlavičky a další se postaral nový člen týmu ManWerU. Xkom držel nad celým projektem, jako otec stránek, ochranou ruku a hlídal, aby se náhodou nezašlo k přílišné kýčovitosti. O texty, obrázky a předělávání stránek se staral Magor Willi, který zárověň také určil hlavní směr, kterým se nyní budou stránky ubírat.

Vzhledem k tomu, že na českém netu existují i jiné, velice kvalitní stránky, rozhodlo se, že sice budem nadále pokračovat v co nejširším záběru a pokrytí všech témat týkajících se aoe2, ale propagovat se budem jen jako stránka specializující se na tvorbu map, scénářů a kampaní...

~
Web je psán v programu PSPad.
Grafika v Corelu PHOTO-PAINT 9.
Testováno při rozlišení 1280x1024
v Internet Exploreru 6 a Mozille Firefox 2.0.0.11
~
 
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

< ^ >

Copyright © 2006 - Autoři