Navigace

Turnaje Připravuje se Probíhající Odehrané Síň vítězů

Odkazy

Aoe.cz Aoe2 by HHPZ AoK Heaven Aoe2 Facebook pocitadlo

Anketa

   
Turnaj oficiálně začal 25.12.2008 a skončil 22.1.2009
 
Výsledková listina: zde
 
Záznamy her: zde
 
Stáhnutí beta scénáře ze třetího kola: zde
 
Informace o registraaci: zde
 
Nastavení jednotlivých kol: zde
 

Pravidla turnaje

Hraje se mód 1v1 "na tři vítěze". Tento systém jsem zvolil kvůli množství přihlášených hráčů, u kterých nelze přesně určit zkušenost s hraním MP. Navíc mi umožňuje nevyhazovat přihlášené hráče jen kvůli nadstavům. Je možné, že se v průběhu turnaje systém změní. To bude záležet na tom, kolik hráčů ve výsledku bude reálně hrát.

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Fáze 1 (Vytváření vítězných skupin):

V prvním kole (Řeky) se rozlosuje boj jedné půlky přihlášených proti druhé. Z tohoto kola vyjde půlka vítězů (skupina a) a půlka poražených (skupina b).

Ve druhém kole () se proti sobě postaví hráči ve skupině. Tedy půlka skupiny A bude bojovat proti druhé půlce skupiny A. Stejně tak tomu bude u B. Z tohoto kola vyjde opět půlka přihlášených vítězně drůhá poražena. Následně se vytvoří 3 kategorické skupiny. Do skupiny 1. budou zařazeni vítězové skupiny A. Do skupiny 2. se dostanou poražení ze skupiny A a vítězové skupiny B. A 3. skupina budou logicky zbylí poražení skupiny B.
 


 
Fáze 2 (Vyřazovací):

Ve třetím kole (scénář) se bude postupovat obdobně jako v předchozích. Skupiny 1,2,3 se rozpůlí a tyto půlky se mezi sebou utkají. Rozdíl však bude v tom, že poražení už do žádné další skupiny nepostupují, ale v turnaji končí. Třetí kolo bude hráno na 2 vítězné. Protivníci si zahrají jak za útočící stranu, tak za obránce. Pokud bude výsledek nerozhodný, pak bude následovat souboj ve stavbě divu světa (Hráči budou spojenci, kdo dřív postaví div, zvítězil.)
 

Další kola budou postupovat standardním způsobem, dokud nezbude jediný hráč jako vítěz. => Jelikož jsou tři skupiny, budou 3 vítězové jednotlivých kategorií (Vládce, Rytíř a Panož).

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

V případě jednoho přebývajícího hráče, se pokusím postarat o to, aby dotyčný měl s kým kolo odehrát. Pravděpodobně se bude jednat o dobrovolníka stejné skupiny, který má své už odehráno. V tom případě se dobrovolník prohry bát nemusí. Postoupil by stejně.

Kolo musí být dohráno vždy do tří dnů (tj. do 72 hodin) od konce předešlého kola. Každá hra se bude nahrávat a pořízené záznamy odesílat na Magor.Willi@seznam.cz. Civilizace na další kolo se budou posílat po uveřejnění nastavení další mapy (v průběhu předešlého kola).

Cheaty jsou zakázané, mapa bude vždy pod mlhou války.

Hraje se na hamachi sítích (Síť=AOE2.WEBZ.CZ, Heslo=123), tuhle spravuji já, když bude plná, klidně hrajte přes jinou. ;)

Hráči se vždy mezi sebou musí domluvit na čase hraní, v případě neshody mě vždy kontaktujte.
 

Copyright © 2006 - Autoři