Navigace

Turnaje Připravuje se Probíhající Odehrané Síň vítězů

Odkazy

Aoe.cz Aoe2 by HHPZ AoK Heaven Aoe2 Facebook pocitadlo

Anketa

   
Turnaj oficiálně začal 25.12.2009 a skončil předčasně 7.2.2010
 
Výsledková listina: zde
 
Záznamy her: zde
 
Stáhnutí RMS pro první kolo play off: zde
 
Informace o registraaci: zde
 

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Pravidla turnaje


~ Vyřazování z turnaje ~
 
A) Základní část - Losem se týmy rozdělí do skupin po šesti. Ve skupině hraje každý s každým. Mapy si volí protihráči. První dva nejlepší postupují do skupiny Vládců, druhé dva nejlepší týmy pak do skupiny Rytířů a poslední dva k Panošům.
 
B) Play-off - Los určuje první soupeře a vyřazuje se. Mapy pro následující kolo budou vždy včas vyvěšeny na stránkách. Stejně jako loni se hraje na vítěze tří skupin - Vládců, Rytířů a Panošů.
 
 
~ Hra ~
 
1) Soupeři se mezi sebou musí domluvit na čase hraní, v případě neshody kontaktujte mě, nebo ManWerUa.
 
2) Primárně se hraje se na hamachi sítích. Síť=AOE2.WEBZ.CZ, Heslo=123 - tuhle spravuji já, když bude plná, klidně hrajte přes jinou. Game servery jsou taktéž povolené, ale protihráči se na nich musí dohodnout.
 
3) Každá hra se bude nahrávat a pořízené záznamy odesílat na Magor.Willi@seznam.cz. Jako předmět emailu prosím uveďte kdo s kým hrál. (Př: Trosky x Warriors)
 
4) Cheaty jsou zakázané, mapa bude vždy pod mlhou války.
 
5) Civilizace se volí v nastavení hry. Čili je na soupeřích, jak se dohodnou.
 
6) Pro vítězství musí tým porazit soupeře 2x. V případě remízy v základní části hry, kdy si týmy mapu vybírají, je třetí hra random. Každé kolo by mělo být odehráno do 5 dnů.
 
 
~ Registrace ~
 
1) Do turnaje se přihlašují hráči v týmu po dvou. Volí si název týmu, pod kterým budou hrát. Bez souhlasu klanů, je zakázáno používat zkratky, či plné názvy existujících klanů.
 
2) Každý hráč musí v registraci uvézt svůj e-mail. ICQ je povinné jen pro jednoho z hráčů týmu, (při registraci do kolonky druhého icq prostě vložte stejné číslo) ale kvůli lepší komunikaci prosím o oba.
 
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Turnaj byl předčasně ukončem před započatím jeho druhé části - play-off. Důvodem ukončení byla neúnosně dlouhá doba protahování první části a špatná komunikace mezi hráči a pořadatelem.

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
Copyright © 2006 - Autoři