Navigace

Dotazy Kampaně Civilizace Jednotky Ke stažení Tvorba map   - Menu editoru   - Vychytávky   - Spouště   - Kampaňe   - AI script   - RMS script Cheaty Citáty Kniha návštev Ostatní

Odkazy

Aoe.cz Aoe2 by HHPZ AoK Heaven Aoe2 Facebook pocitadlo

Anketa

   

Vychytávky v editoru map

V této sekci se podíváme na pár věcí, které vám pomůžou při tvorbě vašich scénářů. Budeme upravovat (lépe řečeno z valné většiny kopírovat) pouze objekty na mapě a občas do toho zapojíme i nějaké ty efekty ze spouští. Snažil jsem se dát vše co zde popisuji, do tohoto scénáře, aby jste se přesvědčili, že si nevymýšlím a nedělám tady machry, jak umím tvořit koláže. V menu pod tímto textem vidíte obrázky toho, co už jsem stihl objevit* a hlavně popsat. Stačí jen kliknout a otevře se vám návod na tvorbu dané věci. Tak hurá do toho !

Pro ty co mají hru v angličtině : Na textu který je psán kurzívou, stačí chvíli ponechat myš a objeví se anglický název. (MW)

Skalní cesta

Brána

Skály a pohoří

Mořské budovy

Vybuchující sokol

Peřeje

Nesmrtelný objekt

Hořící les

Změna populace

Zpomalení jednotky

Vodopád

Neprůchodno

Není na ploše

Nevšední zdi

* Většinu těhle věciček jsem "vyzkoumal - ala přelouskal" z anglických originálů, takže jestli se raději učíte od mistrů, tady máte adresu : Age of Kings Heaven. Ovšem nepočítejte s tím , že tam naleznete něco snáž pochopitelného než je zde. Spíše tomu bude naopak ;).

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

< ^ >

Copyright © 2006 - Autoři